LABORATOŘ ČASU – VZDĚLÁVACÍ WORKSHOP PRO FIRMY A ORGANIZACE

Nejsme koučové, ani primárně nenabízíme rady o tom, jak by si někdo měl organizovat čas. Nesnažíme se nikoho navádět jak překonat prokrastinaci. Zkrátka neříkáme lidem co a jak dělat. Naše pojetí je jiné: v rámci velmi staré filosofické praxe dialogu se pokoušíme pomocí strategicky zvolených a aktuálních vědeckých témat vést s účastníky diskusi.

Nabízíme nástroje, které účastníkům pomáhají nasvítit jejich osobitou časovou zkušenost ve vztahu k rozmanitým aspektům, okolnostem a kontextům lidské existence. Ctíme autonomii myšlení, jedinečnost zkušenosti a kapacitu člověka měnit se ve světle (sebe) poznání. Na základě těchto principů účastníci experimentálně spoluutváří obsah jednotlivých seminářů a společně hledáme východiska, chcete-li “aplikace”, našeho objevování a poznání. Vycházíme přitom z nejnovějších poznatků ze sociologie, antropologie a psychologie času, ale i ze současných debat o vztahu člověka a technologií.

Více v odkazu výše. Ozvěte se mi (filip@filipvostal.net) pokud byste měli o tento kurz zájem a domluvíme se na podrobnostech.